REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem (kliknij tutaj).

Outsourcing IT

Bezpieczne dane w dobrze zaprojektowanej sieci informatycznej, z systemami kopii i przechowywane zgodnie z normami to gwarancja skutecznego i profesjonalnego funkcjonowania Twojej firmy.
Jeżeli wiesz, że nie jesteś w stanie wytworzyć w obrębie swojej firmy infrastruktury umożliwiającej bezpieczne funkcjonowanie systemu informatycznego, przebiegu danych, czy zabezpieczania nośników - powinieneś skorzystać z takiej firmy jak nasza.
MASTERCOMP to wieloletnie doświadczenie, znajomość sprawdzonych rozwiązań i gruntowna wiedza o rynku. To również klauzula poufności i wysokie ubezpieczenie. Outsourcing IT to skrócony czas realizacji usług z dziedziny IT, odroczone płatności i atrakcyjne formy finansowania. Dostęp do wielu fachowców w ramach jednej umowy.

Wejdź na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz spektrum informacji dotyczących wszystkich aspektów outsourcingu i jego zalet a następnie skorzystaj z oferty. W zakładce "kontakt" wybierzesz odpowiedniego specjalistę, który odpowie na wszelkie zadane przez Ciebie pytania.
Zapraszamy do kontaktu!

Kategoria: 
REGON: 
301276143
NIP: 
8542208528
Adres www: 
Adres firmy: 
ul. Garbary 95, 61-756 Poznań
Telefon: 
+48 61 307 04 15