REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem (kliknij tutaj).

Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

lis
06

Dietetyka - poradnictwo, Organizacja i Zarządzanie, czy też i Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych i wielu innych kierunkach gwarantuje WSM Sosnowiec.
WSM Sosnowiec gwarantuje swoim studentom doskonałe przygotowanie do wykonywanego zawodu, elastyczny grafik i możliwość wzbogacania umiejętności w wielu dziedzinach.
Grono najlepszych wykładowców, dobrze wyposażona baza dydaktyczna, jak i rewelacyjna lokalizacja sprawiają, że Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu jest jedną z najlepszych szkół medycznych na Śląsku.

Posted By Admin czytaj więcej

WSM w Sosnowcu

cze
04

WSM w Sosnowcu proponuje chętnym szeroki wybór fakultetów takich jak Dietetyka – poradnictwo oraz Edukacja seksualna i wychowanie do życia w rodzinie. Kadra złożona z wybitnych ekspertów, pokaźna pula stypendiów naukowych, jak i elastyczny plan zajęć to tylko kilka z atutów, jakimi może pochwalić się WSM w Sosnowcu. Atutem naszej szkoły z pewnością są eksperci z konkretnej specjalizacji, jak również szeroka baza dydaktyczna. Oferujemy m.in. świetnie wyposażone pracownie specjalistyczne, czytelnię z gazetami specjalistycznymi.

Posted By Admin czytaj więcej

Global Langauge Academy – szkoła języków obcych

paź
26

Możemy nauczyć Cię władania językiem obcym, przygotujemy do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu maturalnego lub do zdobycia certyfikatu IELTS etc. To wszystko zagwarantuje Ci szkoła językowa Global Language Academy z siedzibą we Wrocławiu. Nasza oferta skierowana jest do indywidualnych osób oraz pracowników firm - jesteśmy zespołem najlepszych ekspertów. Profesjonalnie wyposażone klasy, podręczniki polecanych przez profesjonalistów wydawnictw, lekcje z dojazdem do domu, a także szeroka oferta zajęć to walory, które zachęcają coraz liczniejsze grono osób.

Posted By Admin czytaj więcej

Mądry Maluch dydaktyka

gru
16

Prywatne Przedszkole Językowe Mądry Maluch to najlepsze miejsce na początek edukacji Państwa dzieci. W Przedszkolu Mądry Maluch dzieci spędzają czas w komfortowych pomieszczeniach i na bezpiecznym boisku. Placówka znajduje się na terenie Rumi i zaprasza do kontaktu drogą telefoniczną. W razie wątpliwości prosimy zatelefonować na 698-719-060, z chęcią odpowiemy. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, przedszkole@madrymaluch.edu.pl.

Czytaj więcej - madrymaluch.edu.pl

Posted By Admin czytaj więcej

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - bogata oferta kierunków studiów

paź
07

WSTE to niezwykle ciekawe kierunki studiów, ćwiczenia na najwyższym poziomie i wyedukowana kadra. Szkoła zatrudnia nowoczesną kadrę profesorską, gwarantującą wysoką jakość nauki. Celem szkoły jest wykształcenie wykwalifikowanych kadr na potrzeby ekonomiczne województwa zachodniopomorskiego, kraju oraz innych państw. Poprzez okres naszej działalności wykształciliśmy dużo doskonałych ekspertów. Dane Teleadresowe: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.
Wejdź na stronę wste.szczecin.pl

Posted By Admin czytaj więcej
Subskrybuj Edukacja Nauka